До уваги клієнтів!

Зважаючи на інформацію про обмежувальні заходи анонсовані Урядом України ввечорі 13 березня 2020 року, ми уважно слідкуємо за розвитком подій та перебуваємо у контакті із постачальниками туристичних послуг.
Кожен із наших клієнтів отримуватиме своєчасні повідомлення та вичерпну інформацію стосовно заброньованих турів.

Ми діємо виключно в інтересах наших клієнтів з метою мінімізації впливу запроваджених обмежень, забезпечення безпеки подорожей та збереження коштів.

Просимо зберігати спокій та виявляти терпіння, ми працюємо для вас!
Нажаль, деякі подорожі буде скасовано. Наразі ми опрацьовуємо інформацію стосовно можливості зміни дат подорожей. Кожного клієнта буде повідомлення особисто, щойно постачальники послуг повідомлять нам про механізми взаємодії у ситуації що склалася.

Безпека та здоров’я — головне!

У зв’язку з посиленими заходами перевірки стану здоров’я пасажирів в аеропортах, можливе збільшення випадків відмов пасажирам у перевезенні за підозрою у них симптомів COVID -19.

У такому випадку туристам необхідно:

1) Звернутись до посольства або консульства в країні перебування за телефоном гарячої лінії на офіційній сторінці, електронною поштою, чи на їхніх сторінках у соцмережах — https://mfa.gov.ua/embassies.

2) Зареєструватись у системі ДРУГ — https://friend.mfa.gov.ua/.
Це спеціальна система Міністерства закордонних справ України, в яку особа вносить свої дані та повідомляє МЗС і всім закордонним дипломатичним установам про своє перебування у певній країні.

Наприклад, списки для повернення громадян України додому в разі термінової необхідності у період обмежень будуть формуватися, зокрема, з використанням даних цієї системи.

3) Дотримуватись рекомендацій Міністерства закордонних справ та слідкувати за оновленням інформації за посиланням https://mfa.gov.ua/tag/koronavirus-covid-19.