На Пхукеті ще залишилися пляжі, де можна побути одному! Тільки тсс..

1. Пляж Банана

Banana beach навряд чи можна назвати секретним. Але тут все одно мало туристів. З листопада по травень тут гарний пляж, чиста вода і майже повна тиша. На Banana beach працює один ресторан зі стравами зі свіжих морепродуктів, здаються шезлонги і є місця для пірнання з аквалангом або трубкою. Готелів на пляжі немає, переночувати можна в Trisara Hotel Phuket.

Banana beach знаходиться між пляжами Bang Tao і Nai Thon на північно-західному узбережжі. Сюди можна дістатися на човні, а можна приїхати за Coast Road. На північ за віллою Trisara є невелика стоянка. Потрібно знайти маленьку табличку на дереві. Вона вкаже на стежку, що веде до пляжу.

2. Пляж Фрідом

Це кращий пляж на острові! Під водою плавають різнокольорові рибки і ростуть корали. На піску знаходиться майданчик для волейболу і футболу, а тінь кокосових пальм падає прямо на шезлонги. Жодних скутерів, бананів і верескливих дітей. Свобода в чистому вигляді. Але з-за своєї близькості до Патонгу пляж набирає популярність. Нажаль, зовсім скоро цей пляж окупують ледачі любителі швидких пригод.

Теоретично потрапити сюди можна двома способами: на човні або через густі джунглі. На практиці користуються тільки човном. Її можна орендувати на Патонгу. Шлях до пляжу займе близько п’ятнадцяти хвилин.

3. Пляж Най Тон

Цей пляж – частина національного заповідника Сиринат. Тут під ногами золотий приємний пісок, який вважають найкращим на всьому острові. Пологе піщане дно і чиста вода. Статус національного заповідника забороняє забудову пляжу і водні розваги. Ресторанів і магазинів на самому пляжі теж немає, вони знаходяться через вулицю. Nai Thon Beach це великий і красивий пляж в первозданному вигляді.

Він розташований поруч з вищезазначеним Banana Beach. Дістатися можна на таксі або на орендованому транспорті. Не доїжджаючи до аеропорту Пхукета, поверніть наліво на Т-подібному перехресті. Проїхавши кілька кілометрів, поверніть направо біля знаку «Andaman White Beach Resort».

4. Пляж Я Нуі

Ya Nui Beach – це невеликий пляж на півдні Пхукета. Під водою багато різнокольорових рибок і мурен. Можна обігнути невеликий острів на каяку або порибалити в море. Пляж знаходиться в маленькій бухті з м’яким піском і красивими раковинами. Тут є ресторани, магазини, бунгало і пункти прокату спорядження. Але це не самий спокійний пляж, в високий сезон тут досить людно.

На пляж краще їхати від Nai Harn. Проїжджай на південь до пагорба з вітрогенератором. Ya Nui буде через пару кілометрів по правій стороні дороги.

5. Пляж Лаєм Ка

Цей пляж популярний у тайців, а туристам відомий мало. І в цьому його величезна перевага. Плюс це єдиний придатний для купання пляж на південному-сході Пхукета. Тут вода кольору аквамарин і прохолода в тіні густих заростей. На півдні пляжу дно кам’янисте і підходить для пірнання під воду, на півночі – і пологе піщане, ідеально для купання. З пляжу відкривається вид на Кораловий острів і острів Бон.

Іди до пляжу Rawai. Навпроти воріт храму на головній дорозі ти побачиш супермаркет 7-eleven. Від нього йде невелика дорога. Їдь по ній повз поста, уздовж кокосової плантації. Через кілометр шляху дорога приведе тебе прямо к парковці пляжу.

6. Пляж Хуа (Hua beach)

Це не найкращий пляж Пхукета. Узбережжя кам’янисте, поруч немає готелів чи ресторанів. Немає шезлонгів. Нічого унікального, зовсім близько можна знайти пляжі цікавіше. Так навіщо сюди їхати? Це питання задають багато і не їдуть, а значить, на цьому пляжі будеш тільки ти і власник невеликої закусочної. Тут все одно можна купатися, пірнати і засмагати – це прекрасний пляж, щоб побути наодинці.

Щоб знайти пляж, рухайся з Камали на захід по дорозі уздовж пляжу. Ти побачиш Rayee Beach з правого боку продовжуйте рух по дорозі і зовсім скоро ти побачиш знак, що вказує на пляж. Паркуватися потрібно біля дороги.

7. Сіміланські острови (The Similan Islands)

Це не секретний пляж, але відвідати це місце однозначно варто. Сімілани входять в десятку найкрасивіших островів світу. Тут м’який білий пісок, море неймовірна кількість рідкісних риб, черепахи, корали і іноді акули. З дев’яти островів населені лише два. Ночувати можна або в бунгало, або в наметовому таборі. Комфортних готелів тут немає. Сімілани підходять тим, хто не любить лежати на пляжі. Щоб побачити максимум цікавого, треба багато ходити. Кращі місця для дайвінгу, приголомшливі види і рідкісні тварини. Сімілани треба відвідати обов’язково.

Потрапити сюди можна тільки з середини жовтня по середину травня. Добиратися треба з міста Тапламу на швидкісному катері. Це займе приблизно півтори години. І якщо пощастить, катер будуть супроводжувати дельфіни.